Maksmine ja kättetoimetamine

  • Leidke sobiv toode.
  • Tutvuge tooteinfoga ja kontrollige saadavust. Kui leiate sobiva toote, lisage ostukorvi.  Soovi korral valige juurde kaart ning kirjutage lahtrisse kaardi tekst.
  • Ostukorvi avanedes kontrollige oma valikud üle, sooduskoodi olemasolul lisage kood. Soovi korral veel midagi ostukorvi lisada, valige “jätkage ostmist”. Kui ostukorv on sobib, valige sobiv kätte toimetamise viis.
  • Kui kõik sobib, vajutage “Minge kassasse“.
  • Kassas avanevad infoväljad vastavalt valitud kuupäevale ja ajavahemikule ning kättetoimetamise viisile. Kullerteenuse hind, Tallinna piires kohale toimetamisega 3 tunni jooksul alates  € 7,10. Tallinna lähiümbruses ca 15 kilomeetrit kesklinnast 3 tunni jooksul  alates € 14,20.   Täidke kõik nõutud lahtrid, ainult nii saame tellimuse sujuvalt õigele aadressile  toimetada.
  • Ostjal on võimalus tasuda turvaliselt Maksekeskuse kaudu või omades PayPali kontot saate makse teha läbi PayPal makselahenduse kaudu.
  • Valige sobiv pangalink, tutvuge müügitingimustega ja märkige nõusolek linnukesega ning vajutage “Esitage tellimus“. Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu (Swedbank, SEB, Nordea vm) euromaksena. Andmed makse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud ja e-postile väljastatud arvelt.
  • Pärast makse sooritamist vajuta “Tagasi kaupmehe juurde“.
  • Korrektselt esitatud tellimuse puhul jõuab tellimus koheselt e-poodi, samuti jõuab Teie postkasti tellimuse kinnitusleht. Kui kõik on korras, jääge ootama tellimuse täitmist

Tellimuse kohale toimetamine

Tellimus toimetatakse kohale vastavalt kliendi poolt tellimuses märgitud sihtkohale ja kellaaja vahemikule. Lillesaadetise saajaga võetakse eelnevalt telefoni teel ühendust, täpsutamaks saadetise üleandmise aega ja kohta. Lillesaadetise annab üle kullerteenuse firma töötaja. Juhul kui me ei suuda kontakteeruda saajaga tellimuse teostamise päeval,  võtame ühendust tellijaga.  Kui saadetis ei jõua aadressaadini Tellija puuduliku info tõttu, siis saadetise eest vastutab tellija.

Suure töökoormuse tõttu kehtivad tähtpäevadel nagu sõbrapäev, naistepäev, ja emadepäev tellimuse kohale toimetamise osas eritingimused. Antud tähtpäevadel tagab e-pood saadetise kohale toimetamise kalendripäeva jooksul. Tellimusi ei toimetata kohale pühapäeviti ja riiklikel pühadel.