Pulmad on üks tähtsamaid sündmusi kahe inimese elus

Pulmad ja lilled kuuluvad kahtlematult kokku. Lillede abil on võimalik muuta pulmatseremoonia veelgi kaunimaks ja meeldejäävamaks.
Kaunite lilledega, lilleseadetega saab luua unustamatuid pidulikke hetki, mida mäletatakse ka aastate pärast.
 Pruudikimp, pruudipärg, peigmehe rinnanõel, kirikukaunistused ja -dekoratsioonid, pulmalauakaunistused, lauaseaded, autokaunistused, õnnitluskimbud pruutpaaridele – seda kõike on võimalik meilt tellida.
Valikus on meil lisaks pulmajooke – cremantid prantsuse vahuveinid Alsaceist.

Pulmalillede ja pruudikimbu tellimise meelespea

Pulmad on pruudi ja peigmehe elus oluline ja tähtis päev, seetõttu tasub aegsasti mõelda ka pulmalilledele ning mõistlik on varakult võtta ühendust floristiga,  kes oskab nõustada võimaliku lillevaliku, disaini ja eelarve osas. Meie floristid on olnud tegevad sadades pulmades. Nad aitavad leida Teile sobiva pruudikimbu ja pulma teemale vastavad lilleseaded.

Meie firma tellib lilled otse Hollandist, see annab eelise täita Teie  erilisemad soovid. Pulmalillede tellimust ei tasuks jätta viimasele minutile. Tellimus  teha varakult vähemalt 2 nädalat enne pulmi, et suudaksime teostada Teie erisoovid.

Juhul kui Teil on ideid, tasuks neid varakult floristiga jagada. Võtke  kaasa fotosid, eskiise,  kanga näidised, kõike mis võiks aidata kaasa täiusliku lillekaunistuse tegemisel.

Lauakaunistus

Pulmalillede meelespea

Pruudikimp

 Viskekimp 

Pruutneitsikimbud

Rinnanõelad

 Käeehted

Peapärjad

 Pruudipärjad

Autokaunistused

Kirikukaunistused

Peopaiga dekoratsioonid

Lauaseaded

Õnnitluskimbud pruutpaarile