Lilletervitus on hea ja kerge viis meeles pidada kliente ja koostööpartnereid

Lilled on personaalne (äri)kingitus ja ainulaadset kingitust mäletatakse kaua. Uurimuse järgi 94% juhtudel lillede kinkimine tekitab positiivset emotsiooni.
Ärikliendile on nimistus mitmesuguseid teenuseid.

Lilled loovad meeleolu ja muudavad iga ürituse pidulikumaks, olgu tegu ärilõuna, seminari, aktuse, koosoleku, auhinnagala, õhtusöögi, ärikohtumise või firma aastapäeva peoga.

 Meie kaudu võite tellida lilleseadeid ja dekoratsioone erinevatele üritustele. Lilleseadete kavandamisel võtame arvesse Teie soovid, mis aitavad luua kaunis ja ainulaadne tervik ürituse tarbeks. Meilt saate tellida eripalgelisi lilledekoratsioone nii seadena peolauale kui ka kaunistusena lavale. Võimalik on rentida koos lilledega erinevaid vaase, karikaid, postamente, küünlajalgu. Lisaks pakume ärikliendile täisteenust –  lillede transporti, paigaldust ja mahavõtmist.

Organisatsiooni üheks visiitkaardiks võib olla firma lillekimp, mida teeme ainult personaalselt Teie ettevõttele. Soovi korral arvestame lillekimbu loomisel firma sümboolikaga.
Hea mõte on värskendada firma töökeskkonda lilledega. Pakume võimalust tellida iga nädalaselt tööruumidesse värskeid lõikelilli või lilleseadeid. Lilledel on imet tegev jõud.