Müügitingimused

Veebipoe priitpress.ee (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Priit Press ja Lilled (registrikood 10074152, KMKR EE 100236130), asukohaga Sakala 20,   10141 Tallinn  Harjumaa, tel   +372 645 4428,   e-posti  aadress  [email protected]  ja  klient, kes vormistab  priitpress.ee  hallatavas  e-poes http://priitpress.ee/pood  tellimuse  ja  identifitseerib  end  sisestades  tellimusele  oma  isikuandmed    (edaspidi Klient), on   kokku  leppinud   järgnevates      tingimustes   ( edaspidi  Müügileping ) :

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Lepingupooled juhinduvad  omavaheliste  suhete  reguleerimisel  Eesti  Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning Müügilepingus kokkulepitust.

Kaupmehel on õigus mistahes ajal teha E-poe pakutavasse teenusesse muudatusi. Kaupmehel on õigus ühepoolselt muuta Müügilepingu tingimusi ilma, et tal oleks kohustus Kliendile teatada sellest kirjalikult elektronposti teel.

Müügilepingus toodud tingimustega tutvumine on Kliendile kohustuslik.

Tellimuse esitamisel märkides linnukesega vastavas aknas „Nõustun tingimustega”, nõustub Klient, et on tutvunud Müügilepingus toodud tingimustega, neist aru saanud ja nõustub Müügilepingus toodud tingimustega.

Klient, kes valib välja soovitud tooted, kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed, mis on märgitud tärniga.

Kui tooteks on alkohoolne jook, siis ostu sooritamisega kinnitab Klient, et on vähemalt 18 aastat vana ja kauba saaja on samuti vähemasti 18 aastane.  Kullerfirma  kontrollib  saaja  vanust  alkoholi  üleandmisel  ning  kahtluse  korral  võib kuller paluda saajal  esitada  isikut  tõendav dokument. Kui saaja keeldub dokumendi esitamisest, võib kuller keelduda alkoholi üleandmisest ning raha ei kuulu  tagastamisele. Vastavalt  alkoholiseadusele  müüakse  alkoholi  kella 10:00 kuni 22:00. Saadetistele, millele on juurde lisatud alkohol, toimetatakse kohale kella 10:00 ja 18:00 vahelisel ajal.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba  kättetoimetamise  tasu  sõltub  ostja  asukohast  ning  kättetoimetamise  viisist.  Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Makseviisid

OÜ Priit Press ja Lilled on isikuandmete vastutav töötleja, OÜ Priit Press ja Lilled  edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Maksevaluuta on euro (€) ning maksmine toimub läbi Eesti pangalinkide.

Peale kontaktandmete sisestamist, kuvatakse ostukorvi sisu ning palutakse valida tellimuse kättesaamise viis.  Kliendil on tellimust tehes võimalik valida, kas Saaja tuleb tootele ise Veebipoe juurde järgi  või viiakse toode Saaja aadressile kullerteenusega. Kullerteenust osutavad meile koostööpartnerid  Zitycity ja Saadetis OÜ.

·       tulen ise järgi Priit Press ja Lilled  Tatari 11/ Sakala 20, 10141 Tallinn €0,00

·       transport Tallinna piires €6,90

·       transport Tallinna lähiümbruses €13,80 (ca 15 km Tallinnast)

priitpress.ee e-pood  ei osuta kullerteenust  e-poe kaupadele kaugemale kui ca 15 km Tallinnast.

Suure töökoormuse tõttu kehtivad tähtpäevadel nagu sõbrapäev, naistepäev, ja emadepäev tellimuse kohale toimetamise osas eritingimused. Antud tähtpäevadel tagab e-pood saadetise kohale toimetamise kalendripäeva jooksul.

Kui priitpress.ee e- poel ei ole mingil põhjusel võimalik tellimust täita, võetakse tellijaga ühendust.

Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Priit Press ja Lilled  täidab e-poes vormistatud tellimusi esmaspäevast reedeni 9.00 – 18.00 laupäeval kella 10.00 – 17.00. Pühapäeval tellimusi kohale ei toimetata.  Tellimuse täitmiseks peab arvestama 3-4 tundi. Peale kella 15.00 esitatud tellimused täidetakse järgmisel päeval.

Taganemisõigus

Kui tellimuse sisuks on lilled, lilleseseaded või lillekimbud pole vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 53 lg 4 p 4 Kliendil lepingust taganeda võimalik.

Vastavalt Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidele ei laiene tarbija lepingust taganemise ja kauba tagastamise õigus alkohoolsetele jookidele.

Kui tellitud toode ei vasta kokkulepitud tingimustele, on Kliendil õigus lepingust taganeda.

Kui klient soovib tellimusest taganeda, siis kohustub ta sellest võimalikult kiiresti Kaupmehele kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil [email protected] või helistada numbril +372 645 4428. E-kirja tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada Kliendi kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon) ja tellimusest taganemise põhjus.

Kaupmees kannab Kliendile tasutud summa tagasi hiljemalt 10 päeva jooksul alates lepingust taganemise soovi kätte saamisest.

Raha kantakse üle samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine Kaupmehele.

E-poest ostetud kaupadele kehtib 14 päevane tagastusõigus.

Tagastusõigust pole kiiresti riknevatel kaupadel (lilled, lilleseaded, lillekimbud) ega kaupadel, mida on muudetud vastavalt kliendi soovidele.

Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutusjälgedeta.

Tagastamisel kantakse raha samale arvelduskontole, millelt toimus selle laekumine Kaupmehele.

Tagastamisega kaasnevad transpordikulud kannab Klient.  Kui Klient ei suuda kauba vastuvõtmisel tõestada oma vanust, võib Kaupmees keelduda kauba üleandmisest. Sellisel juhul ei tagastata tasutud kauba ostuhinda ega postikulusid.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile [email protected] või helistada telefonil: +372 645 4428

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.